Priestor pre Vašu reklamu
O podujatí

Tuningová verzia motoristického športu začala písať svoju históriu vo Svidníku v roku 2007, kedy sa na svidníckom letisku stretli prvýkrát priaznivci tuningu, aby pohladili dušu všetkým fanúšikom s fantáziou upravených a vyšperkovaných automobilových modelov.

Základným kameňom pre úspech zrazu je potenciál letiska vo Svidníku, ktorý ponúka organizátorom široké pole možností pre vyskladanie mozaiky atraktívneho podujatia. Návštevníci zrazu sú svedkami nielen zaujímavých rýchlostných súťaží, či súťaží zručnosti, ale môžu zatajiť dych pri výnimočných súbojoch a exkluzívnych modeloch v rámci Česko-slovenska. Zraz je podporený aj sprievodným programom, v ktorom v minulosti nechýbali kaskadéri, lety teplovzdušným balónom, súťaže a vystúpenia hudobných skupín. Samostatnou kapitolou je súťaž krásy Miss Tuning s dobročinným posolstvom. V uliciach Svidníka si svojich priaznivcov získal predovšetkým prejazd mestom sprevádzaný svetelnou a hudobnou show.

Už po prvých troch ročníkoch sme mohli konštatovať, že zraz vo Svidníku zasiahol motoristických nadšencov nielen na Slovensku, ale tiež v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, či Ukrajine. Vďaka promo aktivitám chceme naše rady rozšíriť o ďalšie atraktívne perly made in tuning. Rastúca koncentrácia prihlásených súťažiacich a návštevníkov zrazu spolu so záujmom médií svedčí o tom, že tuning má vo Svidníku pevné miesto. Spolu s našimi partnermi chceme zúročiť všetky naše skúsenosti, preto sme presvedčení, že v priestoroch letiska budeme svedkami show s pečaťou najvyššej kvality. Každoročne sa zrazu zúčastní okolo 500 prihlásených modelov a viac ako 10 000 návštevníkov.

TUNING ZRAZ Svidník pre vás organizuje TUNING ZRAZ, s.r.o. v spolupráci s mestom Svidník a ďalšími partnermi.

Ak máte záujem podieľať sa na tomto podujatí, prečítajte si sekciu Pre partnerov.

TUNING ZRAZ Svidník na FACEBOOK-u
Reklama